банер

Практична інформація

Територія, на якій можна розмістити наме­ти, знаходиться поблизу колишнього села Беньова (хутір Ліски). Місця організованого відпочинку знаодяться поблизу Борині, Сянок, в Шандровці та на хуторі Ліски. З огляду на те, що РЛПН локалі­зований у прикордонній зоні, кожен відвіду­вач парку повинен постійно мати при собі паспорт, а для організованих туристичних подорожей долиною верхнього Сяну пот­рібно попередньо отримати письмову згоду прикордонних військ України. Найближчий банк і банкомати знаходяться у Турці.

Зупинитися на нічліг  мож­на у приватних будинках, власниками яких є: у Боберці - Микола Бутрій, Галина Проньо, Анатолій Біжик та Іван Федаш; у Шандров- ці - Ганна Згоба, Микола Сарай, Анна Пиптик та Іван Старцун; у Верхній Яблуньці - Парасковія Семків і Богдан Шийка. Якщо Ви плануєте покататися на лижах, конях або бричкою - лижі, коні та брички можна взяти на прокат у Боберці в Ігоря Періха, Петра Сирка, Василя Славича і Ярослава Славича та у Верхній Яблуньці у Миколи Зайця та Івана Кльоба.

Усі села в РЛПН обслуговуються двома українськими операторами стільникового зв'язку - UMS та UA Kyivstar. Ви можете ско­ристатися послугами польського оператора стільникового зв'язку у районі с. Сянки (ERA GSM), а також, залежно від Вашої локаліза­ції на вершинах гірських хребтів або у долині Сяну, інших польських операторів, зокрема, Plus GSM. Для гарантування Вашої особис­тої безпеки, пам'ятайте, будь ласка, що зона стільникового покриття в умовах гірської території не покриває усієї площі парку. Пошта, продуктові магазини і кав'ярні зна­ходяться в усіх селах РЛПН. Аптечні кіоски є у Боберці, Шандровці, Верхній Яблуньці, Нижній Яблуньці, Нижньому Турові та Сянках.

Громадський транспорт: автобусне сполучення - до усіх сіл РЛПН (за винятком Верхнього Турова); залізничне сполучення - станції лінії Львів-Сянки-Ужгород у Нижній Яблуньці і Сянках, поїзд також зупиняється у Ниж­ньому Турові, Соколиках та Беньовій.

Якщо Ви плануєте приїхати до РЛПН влас­ним автомобілем, просимо пам'ятати про те, що зараз відрізок дороги між Боринею і Боберкою знаходиться у незадовіль­ному технічному стані. З цієї точки зору, на цій території найбільш відповідним ви­дом особистого транспорту є позашляховик. Автозаправні станції знаходяться поза територією РЛПН - біля смт Бориня та на головній трасі з м.Турки через Ужоцький перевал до м.Ужгорода.

comments powered by Disqus