У Східних Бескидах переважають західні повітряні течії (19,5% усіх днів); північно-західний перенос становить 10,5%, а північно-східний – лише 5,4%. Найбільший вплив на погодні умови території мають північно-західні повітряні маси.
Якість кліматичних досліджень значною мірою залежить від забезпеченості даними багаторічних режимних спостережень. У цьому відношенні РЛПН вигідно відрізняється від інших складових МРБ "Східні Карпати”, завдяки близькому розміщенню метеорологічної станції Турка (абс. вис.594 м н.р.м.). Метеостанція розміщена на відстані не більше 25 км від крайніх точок РЛП, вона проводить спостереження з 1881 року. Для порівняння відзначимо, що найближча метеостанція у польській частині МРБ знаходиться у м. Лісько (Lesko) на абсолютній висоті 386 м н.р.м. і віддалена від крайньої точки Бещадського парку народового на 65 км. Таким чином, дані спостережень на метеостанції Турка є репрезентативними не тільки для РЛПН, але і для сусідніх територій, що входять в МБЗ "Східні Карпати”.
Згідно із зонуванням польських кліматологів, проведених у Бещадському парку народовому, РЛПН знаходиться в межах трьох кліматичних поясів:
За цим зонуванням територія Парку знаходиться у помірно-холодному поясі, який займає більше ніж 80% території Парку. Сума активних температур (більше +10ºС) становить у цій зоні 1600º-2200º. Середня річна температура повітря становить 5,6ºС, а ґрунту – 6,0ºС.
Перехід середньодобової температури повітря через 0º встановлюється 16 березня і 22 листопада.
В середньому на території Парку випадає 841 мм опадів за рік. Найбільше опадів випадає у липні – 112 мм, найменше у грудні і лютому – 40 мм.
У вітровому режимі переважають південно-східні і південні вітри.
Середньорічна швидкість вітру становить 2,7 м/сек.